Nejčastější dotazy

Kdy se domluvíme na předání kamery? (osobní předání)

Místo předání jste vyplnili v poptávce a přesný čas si potvrdíme (e-mail, sms, zavoláme) nejpozději den před předáním. Pokud už dnes víte, v kolik hodin se vám předání hodí, napište nám. Přizpůsobíme se.

Co musím mít u sebe? (osobní předání)

Platný občanský průkaz a v hotovosti kauci 4 000 Kč. Celková kauce činí 5 000 Kč, přičemž se do ni počítá také záloha 1 000 Kč, kterou jste poslali převodem (nebo osobně).

Kdy se platí nájemné?

Nájemné vám odečteme ze zálohy při vrácení kamery. Tzn. při předání vám z částky 5 000 Kč odečteme nájemné a zbytek vám v hotovosti vrátíme.

Kdy dostanu kameru (při poslání kurýrem)?

Kameru vám pošleme tak, abyste ji měli 2 dny před odjezdem na dovolenou/plánovanou akci u sebe. Ještě se nám nestalo, že by PPL nepředalo balík následující pracovní den, ale chceme mít jistotu. Věříme, že tento krok oceníte.

Vysvětlíte mi jak se s kamerou pracuje?

Samozřejmě! Během předání kamery vám bude nejen ukázáno co všechno v cestovním boxu s kamerou najdete, ale také vám bude vysvětleno jak s kamerou zacházet. Kromě toho vám doporučíme jak ideálně natáčet a čemu se vyvarovat. Na jakékoli dotazy vám rádi odpovíme.

Mohu vás během dovolené kontaktovat?

Ať se stane co se stane, případně pokud vám něco není jasného nebo něčemu nerozumíte, kontaktujte nás. Jsme tu pro vás 365 dní v roce od 7:00 - 22:00.

Kdy se domluvíme na vrácení kamery?

Termín vrácení jste sice uvedli v poptávce, ale pokud by byla potřeba ho změnit (může se stát cokoli), stačí nás kontaktovat a případný den vrácení posunout. S ohledem na další rezervace však budeme rádi, když termín dodržíte. Čas a případně místo vrácení stačí oznámit e-mailem, SMS zprávou nebo telefonicky. Vždy prosím vyčkejte na naše potvrzení.